Din webbläsare är för gammal
Tyvärr stödjer vi inte den webbläsare du använder. För bästa möjliga upplevelse rekommenderar vi att du uppdaterar din webbläsare eller laddar ner en mer modern.
Senaste sökta platser
Valda filter:
789 m²
241 m²
102 m²
1 122 m²
122 m²
Välkommen till en ljus och rymlig kontorslokal på 122 kvm i hjärtat av Nya Hovås! Här får du en öppen planlösning med ett stort kontorsrum och ett pentry, vilket skapar en flexibel och trivsam arbetsmiljö. Lokalen är omgiven av restauranger, butiker och annan service - allt inom gångavstånd.
75 m²
67 m²
83 m²
200 m²
110 m²
106 m²
82 kvm välplanerat kontor med verkstad / förråd i lokalen. Möjlighet att hyra till 24 kvm lager i fastighetens garage
510 m²
240 m²
372 m²
138 m²
270 m²
Ett välplanerat ljust kontor med 14 st kontorsrum samt ett konferensrum, ett större kök samt 2 toaletter. Hiss finns upp till lokalen. Lokalen är i fint skick i sobra färger och fina golv. Bra ljusinsläpp samt runtgående planlösning. Hyresgäster i huset har även tillgång till 2 st konferensrum, 1 takterrass samt ett mycket välutrustat gym med tillhörande omklädningsrum samt duschar. Parkeringsp
2 683 m²
Ledig industrilokal i Sisjön - kontor, lager, produktion & verkstad!
2 060 m²
Kontorslokal om totalt 1830 kvm
450 m²
Kontor om 450 kvm
161 m²
Fint läge med skyltmöjligheter utmed den vältrafikerade Nya Särövägen (väg 158 mittemot Askimsbadet.) Fastigheten är lätt att hitta till då det är tydligt skyltat utmed Säröleden. Fastigheten som byggdes 1987 av Ivar Kjellberg innehåller en blandning av kontor och butiker. Båtsmanstorpet har ett antal parkeringsplatser. Det finns också goda bussförbindelser in till centrum.
312 m²
138–588 m²
455 m²
Perfekt vårdlokal på 455 kvm mitt i Sisjöns industriområde! Rumsindelad planlösning och anpassningsbar efter behov
92 m²
92 kvm kontor i expansiva Sisjön
2 100 m²
Välkommen upp till andra våning. Trapphuset är ljust och luftigt. Kontoret är löpande renoverat. Möjlighet finns att hyra ca 700 kvm kontor till totalt ca 1400 kvm kontor. Till bägge storlekar finns angränsande 700 kvm lager ledigt. Kontorsytan har idag ett LAB. Lagerdelen har 2 portar. Gott om parkeringsplatser till fastigheten. I området kring lokalen finns mycket service med butiker och
Välkommet till ett modernt och luftigt kontor på våning 2, hiss finns. Kontoret är totalrenoverat och är mycket trivsamt. Många fönster för bra ljusinsläpp. Ett välutrustat kök finns med flertalet sittplatser. Lokalen är uppdelad med öppet kontorslandskap, konferensrum samt enskilda kontor. Parkeringsplatser finns! I området kring lokalen finns mycket service med butiker och lokaler samt fri
380 m²
170 m²
8–40 m²
Med vår bevakning gör vi jobbet åt dig
Matchas med publicerade och opublicerade annonser
Få besked direkt när en träff sker
Helt kostnadsfritt